KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252928
nr 1425 2928
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Vid Hotellet, Italien 1964", Signerad a tergo. Olja på pannå, 43x45, yttermått inklusive ram: 63x65
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:24:53
18/10 11:39:32
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg